ZÍSKAJTE E-BOOK ZDARMA

Obchodnícke desatoro

MALOOBCHODU

Nakupujeme spontánne. Až 70 % nákupov je neplánovaných. Čo rozhoduje o úspechu predajcov? 

Stiahnite si e-book zdarma, ako vo vašej predajni zvyšovať tržby, hoci klesá návštevnosť obchodov… 

Naši vybraní klienti v roku 2022 na Slovensku

“Peter je najlepší obchodník na Slovensku. Preto sme si vybrali jeho.”
– Alexander Jančo –
CEO, Packeta (Zásielkovňa)

Autorom e-booku je Peter Strcula

1
rokov v predaji
1
rokov v top manažmente
1
rokov školitel
1
krajin posobnosti
1 .000+
preškolených ľudí
1 +
milionov EUR zarobenych klientom

9 rokov a v 9-tich krajinách pomáham podnikateľom, manažérom a obchodníkom dosahovať vyššie tržby, s menšou námahou. Tréningami predaja, prezentovania a komunikácie. Popri tom obchodne zastupujem firmy a som v predaji stále aktívny. Školím iba to, čo má najväčší efekt na výsledky.

Prinášam tréningy, ktoré vám zarobia peniaze a budú vás baviť.

Čo hovoria klienti

Stanislav Nazarej, CEO
ALMARK GROUP s.r.o.
Zobraziť viac
Peter nám pomohol vyhrať výberové konanie na projekte TESLA v Berlíne. Petra doporučujem pre tých, ktorí nechcú plytvat časom a chcú mať efektívne nástroje, ako posunúť seba a firmu. Spolupráca s Petrom nie je náklad ale investícia.
Roman Babiak
Senior sprostredkovaeľ, AXA/UNIQA
Zobraziť viac
Bolo vidieť, že Peter vie robiť obchod a je na vysokej obchodníckej úrovni. Väčšina školiteľov nerobí obchod a preto nedokážu plnohodnotne skoliť.
Milan Franta
Majiteľ, Readymat Group s.r.o.
Zobraziť viac
Peter dokáže rychle porozumět aktuálním potřebám rozvoje naší firmy a kolegů. Umí je spojit se svými vlastními zkušenostmi, vzděláním a připraví perfektní trénink či workshop přímo na míru. Obchodníci se vždy na seminář těší a vedení firmy taky. Skvěle podané "AHA! momenty" jsou jeho silná stránka, kterou dokáže inspirovat a nakopnout. Výsledkem spolupráce s Peterem jsou jednoduše lepší výsledky naší firmy a posun celé firmy.
Marta Strambová
Senior sprostredkovaeľ, AXA/UNIQA
Zobraziť viac
Bolo to najlepsie skolenie, ktore som za poslednych 15 rokov absolvovala. A nebolo ich malo. Taketo skolenia by sme mali absolvovat kazdy mesiac. Je to jedina cesta, ak chceme byt lepsi ako konkurencia. Dnes uz naozaj viem, ze ak konkurencia ma podobne skolenia a my nie, nikdy im nebudeme siahat ani po kolena. Sam obchodnik, toto vsetko nema sancu ziskat a sa naucit sam. Uz viem, ze nie je skolenie a skolenie a skolitel a skolitel. Konecne sme dostali aj my skuseni obchodnici poriadne skolenie, ktore je pre nas velmi uzitocne a maximalne prospesne. Toto dvojdnove skolenie mi dalo viac ako (ku vsetkej ucte) vsetky skolenia za poslednych 5 rokov dokopy. Tato investicia sa firme vrati v buducnosti 100x.
Michal Poláček
Konateľ, Readymat Realitní s.r.o.
Zobraziť viac
Peter mně a mému týmu fantasticky pomohl překonat úzké hrdlo při náboru nemovitostí konkrétně sepsaným postupem krok za krokem jak na to. Žádné teorie, žádná omáčka, věci z praxe, které fungují a jsou ověřené, to všechno je Peter.
Radoslav Palo
Vedúci predaja Direct Sales, KARCHER Slovakia s.r.o
Zobraziť viac
Peter je jednoznačne výrazná osobnosť v oblasti business development. Čo ho robí naozaj výnimočným, sú jeho reálne prežité obchodné skúsenosti a pravidelné vzdelávanie sa na top medzinárodnej úrovni. Má široké spektrum skúseností, rozhľad a vie tak navnímať skutočné potreby klienta v akejkoľvek oblasti predaja, leadershipu, coachingu či managementu. Naviac všetko podáva doveryhodne, autenticky, inspirativne, s pokorou a neopisatelnou energiou, ktora je az „nákazlivá“. Tak si predstavujem skutočného a hodnotného partnera. Petra treba zažiť osobne.
Natália Herškovič
Senior sprostredkovaeľ, UNIQA
Zobraziť viac
Absolvovať tréning s Petrom Strculom, znamená objaviť novú dimenziu formy tréningu. Ako účastník ste vtiahnutý do diania školenia takým spôsobom, že čas a mobilné telefóny prestávajú existovať :)))
Marek Rattaj
CEO, Hurricane Factory
Zobraziť viac
Peter nám robil stratégiu a obchodnú politiku firmy. Školenia obchodníkov boli najobsiahlejšie a zároveň najlepšie aké som doteraz zažil. Peter vie predať čokoľvek komukoľvek. Je rodený obchodník a kouč obchodníkov. Je to muž činu, bez omáčky vie odpovedať aj na zložité otázky a obchodné prípady. Vždy vedel poradiť alebo uviesť praktický príklad a možné riešenia.
Nina Závadská
Sales Account Manager, News and Media Holding
Zobraziť viac
Peter má všetko overené v praxi, na sebe, na ľuďoch a je to neskutočne cítiť aj zo všetkých tréningov a coachingov. Odporúčam. Peťo, keby o tebe a tvojich workshopoch vie každý obchodník na Slovensku, hneď sa nám zlepší ekonomika krajiny :))
Elena Buzinkay
Sales Director, MultiSport Slovakia
Zobraziť viac
Peter je veľmi inšpiratívny, energický a motivujúci človek, školiteľ, speaker a profesionál. Seminár a konzultácie, ktoré som s Petrom absolvovala, boli po organizačnej, technickej, obsahovej a tiež emočnej stránke na TOP úrovni. Veľmi si vážim jeho ľudský prístup a odporúčam spoluprácu s ním po všetkých stránkach.
Dušan Richvalský
Podnikateľ a investor, HAPI s.r.o.
Zobraziť viac
Peter je najlepší školiteľ s ktorým som sa za 10 rokov môjho pôsobenia v podnikaní stretol. Vzdeláva našu firmu 3 roky. Pomohol nám nastaviť funkčný vzdelávací plán a spoločne sme vytvorili kompletnú stratégiu firmy. Celá naša firma i ľudia sa vďaka tomu výrazne posunuli.
Miroslav Staník
Majiteľ, AZ CAR s.r.o.
Zobraziť viac
Peter je školiteľ, ktorý sa zaujíma o to, čo potrebuješ a následne ti na mieru pripraví praktický a veľmi užitočný obsah. Ak si obchodník, tak ťa naučí "dávať góly" tam kde potrebuješ spraviť obchod a ak si manažér tak sa spoľahni, že budeš vedieť ako správne viesť a motivovať ľudí.
Tomáš Tarči
Sales Consultant, MultiSport
Zobraziť viac
Jedno z najlepsich skoleni ak nie najlepsie ake som absolvoval - Lektor, forma, obsah.
Alexander Jančo
CEO, Packeta (Zásielkovňa)
Zobraziť viac
Peter je najlepší obchodník na Slovensku. Preto sme si vybrali jeho.
Predošlé
Ďalšie

Praktický návod určený pre predajcov v kontakte so zákazníkmi a pre majiteľov maloobchodu.

Tipy sú zamerané na okamžité zvýšenie tržieb a predaja. „Cieľom je presmerovať nákupy spotrebiteľov z veľkých nadnárodných sietí do menších slovenských maloobchodných predajní a podporiť tak ešte viac slovenských živnostníkov a slovenských malých a stredných podnikateľov. 

© 2021 BLUEMAX Trainings s.r.o., Všetky práva vyhradené. | Zásady spracovanie osobných údajov